KAYIT ÜCRETİ

Konferans
Kayıt Kategorisi
Kayıt Ücreti
1 Eylül 2013
29 Mart 2014
UIC Üyeleri 1EURO 920.40
UIC Üyesi Olmayanlar 1EURO 1050.20
Refakatçi 2EURO 236.00
Öğrenci 3EURO 118.00
Akademik (Üniversite) 4EURO 295.00

1. Tam kayıtlı katılımcı hakları:Tüm bilimsel oturumlara katılım l Konferans çantası l Final Program l Bildiri CD’si Konferans ile ilgili diğer basılı malzemeler l Açılış Töreni ve Hoşgeldin Resepsiyonu l Gala Yemeği l Çay/Kahve Araları2. Kayıtlı refakatçi hakları:Açılış Töreni l Hoşgeldin Resepsiyonu3. Kayıtlı öğrenci hakları:Yalnızca bilimsel oturumlara katılım** Gala yemeğine katılım kişi başı ek olarak 50 Euro ile ücretlendirilecektir.Konferans kayıt ücreti, 2 gün boyunca konferans oturumlarına giriş, konferans çantası, dokümanlar ve CD ROM, kahve araları, öğle yemekleri, Açılış Kokteyli ve Gala yemeği ile 2 gün süresince yiyecek içecek hizmetini kapsamaktadır. Bilet, teknik gezinin yanı sıra sergi ve Açılış Törenine girişi de içerecektir. Herhangi bir etkinliğe katılmama, geri ödemeyi gerektirmeyecektir. Katılım ücretleri bölünemeyen bir paket olarak belirlenmiştir.KonfirmasyonEposta yoluyla kayıt konfirmasyonu almak için, kayıt formunda doğru eposta adresini belirttiğinizden emin olunuz. Konfirmasyon, ödeme belgesine göre gönderilecektir. Ödeme ile ilgili detaylı bilgi ödeme kısmı altında yer almaktadır. Kayıt ücretlerinde belirtilen etkinliklere kayıt, bilet temin edilmesi bakımından formda işaretlenmelidir. Lütfen teknik gezi ve sosyal etkinliklere kaydın “ilk gelene ilk hizmet esası”na göre onaylanacağını ve sayıların sınırlanabileceğini dikkate alınız.Konferans alanında son dakika kayıt imkanı mevcuttur.Değişim ve İsim DeğişikliğiKaydınızdaki değişiklikler eposta, mektup ya da faks yoluyla CMSProject ile iletişime geçilerek yapılmalıdır. Katılamama durumunda ise, yerinize bir kişiyi gönderme imkanınız olacaktır. İdare ücreti 30 Euro’dur.• Bütün ödemeler EURO bazında yapılmalıdır.• Fiyatlara %18’lik KDV dahil değildir.• ERTMS Konferans Ofisi – CMSProject kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir.• Toplam tutar ödendikten sonra iki hafta içinde bir onay yazısı gönderilecektir.• Banka masraflarından katılımcı sorumludur.

1. Kayıtlı Profesyonel Katılımcı hakları:

Tüm bilimsel oturumlara katılım l Konferans çantası l Final Program l Bildiri CD’si Konferans ile ilgili diğer basılı malzemeler l Açılış Töreni ve Hoşgeldin Resepsiyonu l Öğle Yemeği l Gala Yemeği l Çay/Kahve Araları

2. Kayıtlı Refakatçi Katılımcı  hakları:

Açılış Töreni l Hoşgeldin Resepsiyonu

3. Kayıtlı Öğrenci Katılımcı  hakları:

Tüm bilimsel oturumlara katılım l Açılış Töreni l Çay/Kahve Araları

4. Kayıtlı Akademik Katılımcı hakları:

Tüm bilimsel oturumlara katılım l Açılış Töreni l Konferans çantası l Final Program l Çay/Kahve Araları

** Gala yemeğine katılım kişi başı ek olarak 50 Euro ile ücretlendirilecektir.

Profesyonel katılımcı Konferans kayıt ücreti, 2 gün boyunca konferans oturumlarına giriş, konferans çantası, dokümanlar ve CD ROM, çay – kahve araları, öğle yemekleri, Açılış Kokteyli ve Gala yemeği ile 2 gün süresince yiyecek içecek hizmetini kapsamaktadır. Yaka kartı, teknik gezinin yanı sıra sergi ve Açılış Törenine girişi de içerecektir. Herhangi bir etkinliğe katılmama, geri ödemeyi gerektirmeyecektir. Katılım ücretleri bölünemeyen bir paket olarak belirlenmiştir.

Konfirmasyon

E-posta yoluyla kayıt konfirmasyonu almak için, kayıt formunda doğru e-posta adresini belirttiğinizden emin olunuz. Konfirmasyon, ödeme belgesine göre gönderilecektir. Ödeme ile ilgili detaylı bilgi ödeme kısmı altında yer almaktadır. Kayıt ücretlerinde belirtilen etkinliklere kayıt, bilet temin edilmesi bakımından formda işaretlenmelidir. Lütfen teknik gezi ve sosyal etkinliklere kaydın “ilk gelene ilk hizmet esası”na göre onaylanacağını ve sayıların sınırlanabileceğini dikkate alınız.

Konferans alanında son dakika kayıt imkanı mevcuttur.

Değişim ve İsim Değişikliği

Kaydınızdaki değişiklikler eposta, mektup ya da faks yoluyla CMSProject ile iletişime geçilerek yapılmalıdır. Katılamama durumunda ise, yerinize bir kişiyi gönderme imkanınız olacaktır. İdare ücreti 30 Euro’dur.

• Bütün ödemeler EURO bazında yapılmalıdır.
• Fiyatlara %18’lik KDV dahil değildir.
• ERTMS Konferans Ofisi – CMSProject kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir.
• Toplam tutar ödendikten sonra iki hafta içinde bir onay yazısı gönderilecektir.
• Banka masraflarından katılımcı sorumludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *