KONAKLAMA

Konferans kaydı otel rezervasyonunuzu kapsamamaktadır. ERTMS Konferans Ofisi, katılımcılar için çeşitli otellerde oda rezerve etmiştir. Otellere yönelik özel tarifeler ERTMS Konferans Ofisi tarafından müzakere edilip ONLINE KONAKLAMA FORMU’nda yer alacaktır. Bu form en kısa sürede doldurulup Konferans Ofisi’ne gönderilmelidir. ERTMS Konferans Ofisi tarafından rezervasyonunuza dair onay gönderilecektir. Konferans Ofisi, hatalı rezervasyonlardan sorumlu değildir.

OTELKATEGORİ
HILTON GARDEN INN İSTANBUL GOLDEN HORN
GRAND CEVAHİR HOTEL
TITANIC BUSINESS BAYRAMPASA

İPTAL VE CEZA (NO-SHOW) POLİTİKASIKayıt değişiklikleri ve/veya iptalleri CMS Kongre Yönetim Sistemleri Ltd. Şti.’ne yazılı olarak bildirilmelidir. İdari sebeplerde, para iadesi Konferans sonrasında gerçekleşecektir. Kayıtlarda iade oranları şu şekildedir;  Kayıt iptali 10 Ocak 2014’e kadar kabul edilecek olup kayıt ücretinin tamamı iade edilecektir. Fakat %30’u idari giderler için kesilecektir. 10 Ocak 2014 – 3 Şubat 2014 arasında kayıt ücreti iadesi %55’i idari giderlere kesilerek gerçekleşecektir. 3 Şubat 2014’ten sonraki iptallerde ise kayıt ücreti iadesi olmayacaktır.

İPTAL VE CEZA (NO-SHOW) POLİTİKASI

Kayıt değişiklikleri ve/veya iptalleri CMS Kongre Yönetim Sistemleri Ltd. Şti.’ne yazılı olarak bildirilmelidir. İdari sebeplerde, para iadesi Konferans sonrasında gerçekleşecektir. Kayıtlarda iade oranları şu şekildedir;  Kayıt iptali 10 Ocak 2014’e kadar kabul edilecek olup kayıt ücretinin tamamı iade edilecektir. Fakat %30’u idari giderler için kesilecektir. 10 Ocak 2014 – 3 Şubat 2014 arasında kayıt ücreti iadesi %55’i idari giderlere kesilerek gerçekleşecektir. 3 Şubat 2014’ten sonraki iptallerde ise kayıt ücreti iadesi olmayacaktır.