MEDYA ORTAKLARI

“UIC ERTMS Dünya Konferansı aşağıdaki Medya Ortakları tarafından desteklenmektedir:”


European Railway Review, Avrupa demiryolu endüstrisi için hazırlanan sekötüründe öncü olan aylık teknik bir bültendir. Biz, European Railway Review’de, editörel bütünlüğümüz ile gururlanırız.

Bu demek oluyor ki; yayınlanan belgeler; tarafsız, her hangi bir market tarafından yönetilmeyen ve son kullanıcı diye tabir edilen şirketlerin kıdemli yöneticileri tarafından okurlarımızın bilmeleri gereken konularda yazılır.

Dergide düzenli olarak yer alan konu başlıkları; altyapı, demiryolu tekerlekli araçları, yüksek-hız gelişmeleri, ülke-dışı operasyonları, güzergâh hizmetleri, GSM-R ve kalıcı yol makineleri, sinyalizasyon, güvenlik ve koruma, buji teknolojisi, kontrol merkezleri, istasyon yapımı ve yenilenmesi, PPPs ve finance konularıdır.

ABC tarafından denetlenmiş European Railway Review, yılda altı kere, Avrupa genelinde karar mercilerine dağıtılır.

www.europeanrailwayreview.com

EURAILmag, sizi, Avrupa’nın demiryolu taşımacılığı endüstrisindeki bütün haberlerden ve etkinliklerden haberdar eder; yönetmeliklerdeki, kanunlardaki ve standartlarda, ekonomik durum, gelişmiş teknolojiler, yenilikçi çözümler, yeni trendler ve güncel konulardaki gelişmeler.

EURAILmag, bilgiyi, teknik makaleler ve sahadaki anahtar kişiler ile yapılmış röportajlar ile sunar.

www.eurailmag.com

Railway Gazette International, dünya çapındaki demiryolu, metro, hafif tren ve tramvay endüstrisini kapsayan aylık bir gazetedir.

Yıllık üyelik ile dergi, 140 ülkede taşıma sektöründeki profesyöneller, karar mercileri, demiryolları müdürleri, mühendisler, danışmanlar ve demiryolu tedarikçileri tarafından okunmaktadır.

Teknik, ticari ve coğrafi özellikli makalelere ek olarak düzenli aylık haber sayfalarından oluşan içeriği, demiryolları endüstrisinin altyapısını,  tekerlekli araç ve sinyalizasyonunu konularını kapsar

www.railwaygazette.com

International Railway Journal – IRJ – is the world’s brightest and best international railway magazine. Covering all aspects of the world’s railways, more than 95% of IRJ’s readership of rail professionals actively requests it every year: with our impartial coverage, expert editorial team, and high-value readership, no other magazine comes close.www.railjournal.com

International Railway Journal –  IRJ – dünyanın en parlak ve iyi, uluslararası demiryolu dergisidir.

Dünya demiryollarının bütün konularını kapsamasından dolayı, IRJ, demiryolları profesyonellerinin 95%’inden fazlası tarafından her yıl aktif olarak temin edilmektedir. Tarafsız içeriğimiz, deneyimli editör kadromuz ve yüksek kalite okurlarımız ile herhangi bir başka dergi satış oranlarımıza yaklaşamamıştır.

www.railjournal.com

Railway PRO, Karadeniz bölgesinin birincil demiryolu işletmesi dergisidir. Dergi, demiryolu işletmeciliği çevresinin ve onu etkileyen başlıca faktörlerin içeriğini sağlar. Bütün bilgiler, araştırmalar, özel analizler ve haberler, demiryolu endüstrisi ve ilgili sektörlerdeki üst düzey karar mercisi demiryolu profesyonellerine stratejik bilgi sağlar.

www.railwaypro.com

Bilindiği üzere, demiryolu marketi sürekli olarak büyümekte ve bu nedenle bilgi yoğunluğu buna bağlı olarak gelişmektedir. Marketin dinamiklerini yansıtan Railway Insider dergisi, geniş Karadeniz bölgesindeki (WBSA) 15,000 karar mercisi ve etken kişi tarafından, birincil kaynak olarak kabul edilmektedir.

Railway Insider, marketteki değişikliklere cevaben ve organizasyonların adaptasyonu için gerekli olan bilgiyi düzenler ve filtreler, toplar ve sunar.

www.railwayinsider.eu/wp/

RZD-Partner International dergisi, okurlarını yeni trendler ve Rus taşımacılık sektöründeki gelişmeleri öngörür, analitik yapıdaki makaleleri, bu makalelere taşımacılık sektöründeki başlıca kişilerin yorumlarını yayınlar ve demiryolu taşımaclığı sektöründeki bütün problemleri kapsar.

Rusya Demiryolları’nın (JSC) kapsamlı aktivitelerini kapsar, Rusya, CIS ülkeleri ve Baltık bölgesinde yer alan büyük yatırımlı projeleri, tekerlekli demiryolu araçlarının gelişimi ve üretimini ve Rusya’nın taşıma şirketlerinin teknik bildirgelerinin açıklamaları.

Taşımacılık alanında birçok istatistik ve bilgi yer almaktadır, üretilen ve üretim dışına alınan lokomotif sayılarını içerir.

www.rzd-partner.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *