SPONSORLUK

SPONSORLUK FIRSATLARI

İstanbul’da, 11.UIC ERTMS Dünya Konferansı’nın resmi sponsoru olmak, size şirketinizi ve başarılarınızı ERTMS ve modern demiryolu sistemlerinin gelişiminde yer alan yüksek düzey katılımcılara tanıtmak için eşsiz bir fırsat sunacaktır.

Bu Dünya Konferansı, ERTMS dünyasında bir referans haline gelmiştir. UIC, profesyonel demiryolu sektörü tarafından organize edilmiş, uluslararası eşssiz bir organizasyonu temsil eder ve tamamen ERTMS’nin ve bileşenlerinin (standardize edilmiş trafik yönetim sistemi ETCS ve demiryolları için radyo iletişim sistemi GSM-R) yayılmasına adanmıştır.

Şirketinizin sponsor olarak varlığı, şirket olarak sunduğunuz ERTMS ile bağlantılı etkin demiryolu sistemlerinin gelişiminde ki katılımınızı öne çıkartacak, dikkati servislere ve taşıma çözümlerine odaklayacaktır.

Konferans süresince, sergiciler ve sponsorlar için en önemli müşterinlerini karşılamalarını sağlayacak bir “buluşma noktası” sunulacaktır.

Görünürlülüğünüz iletişim planımız ile garantilenecektir;

• Şirketinizin logosunun görünürlülüğü,

• UIC e-News elektronik bülten aracılığı ile Avrupa ve dünya çapında ki 4,600 karar mercisine bilgi akışı,

• ERTMS konferans ve UIC internet adresinide kapsayan, UIC ERTMS Dünya Konferansının tüm promosyon dökümanlarında tanıtım ve reklam,

• Medya paketi gibi dökümanlarda şirketiniz ile ilgili bilgi ve ERTMS ile alakalı başarılarınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *